Zaletą drukowania UV jest to, że nie trzeba wykonywać płyty, która zaraz wyschnie. Ale nadal należy zachować ostrożność przed przetwarzaniem wsadowym. Po pierwsze, dostosuj parametry drukowania do różnych materiałów do drukowania, dostosuj krok rozdzielczości i dostosuj odpowiednią wysokość. Po zrobieniu partii próbek rozpoczniemy produkcję seryjną. Możemy dostarczyć kompletny zestaw rozwiązań dla potrzeb naszych klientów.

 

Personalizacja personalizacji obudowy telefonu jest teraz coraz bardziej popularna wśród ludzi. Najważniejszą cechą personalizacji etui na telefon jest spersonalizowany drukowany projekt. Jeśli proces drukowania jest zły, wpłynie to na efekt drukowania i spowoduje straty. Co zatem powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na drukarkę obudów telefonicznych podczas drukowania?

 

Zmiana parametrów materiałów drukarskich UV: w przypadku różnych zadań związanych z produkcją druku podłoże również się odpowiednio zmieni. Jeśli obecna produkcja materiałów na podłoża jest duża w porównaniu z poprzednią produkcją, należy przetestować przed produkcją masową lub zgodnie z doświadczeniem, aby ustalić, jak dostosować parametry techniczne, takie jak rozdzielczość drukowania natryskowego, temperatura głowicy drukującej, aby spełnić dużą liczbę zadań drukowania.

 

Zwróć uwagę na odległość między obudową telefonu a głowicą drukującą: Odległość między obudową telefonu a głowicą drukującą wynosi zwykle około 2 mm. Ale czasami ze względu na łuk obudowy telefonu łatwo jest powodować zmiany między odległością obudowy telefonu a głowicą drukującą. W ten sposób pojawia się zjawisko paskowania kodu kreskowego, ryglowania lub zadrapań i zabrudzeń.

 

Proces drukowania UV, aby uniknąć błędu pustej kombinacji kolorów: obecny standard krajowy wymienia wymagany kod standardowy pustej kombinacji kolorów. Nie opisuje dokładnie, której kombinacji można użyć, a której kombinacji nie można użyć. W rzeczywistej produkcji, w przypadku niektórych trudnych kombinacji, możemy uczciwie wydrukować próbki tylko w pierwszej kolejności. Gdy próbka jest w porządku, można przeprowadzić masową produkcję.

 

Obsługa drukarki UV jest prosta, bez robienia płyt, natychmiast wysychaj. Wybierz odpowiednie materiały do ​​drukowania, a producent drukarki może dostarczyć najnowszą galerię zdjęć. Po ustawieniu drukarka może nie tylko wydrukować efekt 3 d, ale także wydrukować efekt wytłaczania.

 

Innymi problemami napotykanymi podczas drukowania drukarek UV są błędy lokalizacji, niska jakość druku i niewłaściwy dobór materiałów obudowy, co wymaga szczególnej uwagi ze strony operatorów.

 

Na co zwracać uwagę podczas drukowania obudowy telefonu?

01 kwietnia 2020

powrót - informacje branżowe

e-mail: dpdigitalprint@op.pl
Design & Created by MAGNUM SANDOMIERZ
Digital Print Sp. z.o.o. Sp.k., 27-600 Sandomierz, ul. Holownicza 6
copyright © 2020 Digital Print
KONTAKT
kom. +48 538 325 613
OFERTA
AKTUALNOŚCI