Po pierwsze, drukarkę UV należy zainstalować w czystym, wolnym od kurzu otoczeniu, aby uniknąć bezpośredniego światła słonecznego, a zasilacz należy zainstalować wraz z regulatorem mocy. Podczas operacji należy zwrócić uwagę na kolizję, głowicę drukującą należy codziennie konserwować. Jeśli nie będzie używany przez dłuższy czas, należy wyczyścić głowicę drukującą i uszczelkę przez długi czas.

Wielu klientów kupuje drukarki UV i nie wie, jak obsługiwać i konserwować urządzenie. Dzisiaj dam ci podstawy działania drukarki UV.

 

1. Wpływ na środowisko.

 

Drukarka UV powinna być zainstalowana w dobrze wentylowanym, czystym i czystym otoczeniu, urządzenie powinno unikać bezpośredniego światła słonecznego. Zalecamy, aby drukarka była wyposażona w regulator mocy do płaskiej drukarki UV, który sprzyja stabilnej pracy urządzenia i żywotności obwodu elektrycznego.

 

2. Proces operacyjny.

 

Wielu klientów nie wie, jak operować po odkupieniu maszyny, nieprawidłowe działanie spowoduje, że maszyna łatwo ulegnie awarii. Pierwszą rzeczą, którą klient powinien zrobić po zakupie drukarki, jest przeszkolenie w zakresie obsługi. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu z obsługi urządzenia można utrzymać jego normalne działanie.

 

3. Konserwacja głowicy drukującej.

 

Głowica drukująca to podstawowe części drukarek UV. Właściwe korzystanie z głowicy drukującej jest ważne dla działania urządzenia. Codziennie przed użyciem drukarki pamiętaj o czyszczeniu głowic drukujących. Jeśli długo nieużywany, głowicę drukującą należy wyjąć i wyczyścić, to w celu zachowania pieczęci.

 

4. Atrament UV.

 

Należy stosować atrament dobrej jakości. Tusz o niższej jakości nie tylko prowadzi do słabego efektu drukowania, ale także powoduje poważną korozję. Chociaż atrament na początku pozwala zaoszczędzić trochę pieniędzy, ale dzieli się na jakość produktu i utratę głowicy drukującej, wyrządziłby więcej szkody niż pożytku.

 

5. Codzienna konserwacja.

 

Powinniśmy regularnie konserwować drukarkę UV, aby drukarka mogła utrzymać dobry stan pracy w dowolnym momencie, aby poprawić wydajność pracy i poprawić jakość pracy.

 

Środki ostrożności dotyczące korzystania z drukarki UV.

01 kwietnia 2020

powrót - informacje branżowe

e-mail: dpdigitalprint@op.pl
Design & Created by MAGNUM SANDOMIERZ
Digital Print Sp. z.o.o. Sp.k., 27-600 Sandomierz, ul. Holownicza 6
copyright © 2020 Digital Print
KONTAKT
kom. +48 538 325 613
OFERTA
AKTUALNOŚCI