Tradycyjne urządzenia drukujące i drukujące używają kropelek atramentu o stałym rozmiarze i występują problemy z nierównomiernym przejściem wzoru. Drukarka UV firmy Dlican stosuje głowicę drukującą Ricoh G5 i może regulować wielkość kropli atramentu. To sprawia, że ​​strefa przejściowa koloru druku ma sens i równomierność warstwy.

 

Technologia kropli zmiennych (technologia w skali szarości) to technologia w branży poligraficznej. Odnosi się to do kontrolowania wielkości kropli atramentu do woli. Zastosowanie tej technologii sprawia, że ​​zastosowanie płaskich drukarek UV jest bardziej zaawansowane, szersze perspektywy. Oto szczegółowy opis producenta drukarki płaskiej UV Dlican.

 

Płaskie drukarki UV mogą realizować technologię zmiennych spadków, dzięki zastosowaniu piezoelektrycznych głowic drukujących. Możesz wybrać inną kombinację kropli w zależności od materiału do drukowania. Poprawia szybkość drukowania, jednocześnie spełniając wymagania dotyczące nasycenia kolorów obrazu. Zapewnia wyraźny i wyraźny dokładny obraz wyjściowy. Technologia zmiennej kropli atramentu jest używana z powodu problemów w obecnej płaskiej drukarce UV, takich jak nadmierne nierówności i brak hierarchii.

 

Jak wszyscy wiemy, każde zdjęcie składa się z różnych kombinacji kolorów o różnych rozmiarach. Przy założeniu technologii zmiennej wielkości kropli drukowany wzór jest teoretycznie nadmiernie bardzo nierównomierny. Następnie zastosuj zmienną technologię kropelek atramentu, w dwóch różnych odcieniach kolorów może drukować różnej wielkości kropelki atramentu. Taki efekt wydaje się mieć sens warstwowy, nadmiernie i bardziej równomiernie.

 

Technologia zmiennego upuszczania płaskich drukarek UV pokonuje tradycyjny druk bez poczucia poziomu administracyjnego, nadmiernych nierówności. Daje branży drukarek płaskich UV nową nadzieję i szeroką perspektywę rynkową.

Zmienna technika usuwania atramentu z głowicy drukującej UV

02 kwietnia 2020

powrót - informacje branżowe

e-mail: dpdigitalprint@op.pl
Design & Created by MAGNUM SANDOMIERZ
Digital Print Sp. z.o.o. Sp.k., 27-600 Sandomierz, ul. Holownicza 6
copyright © 2020 Digital Print
KONTAKT
kom. +48 538 325 613
OFERTA
AKTUALNOŚCI